DERBI VODILNIH PRIMORSKIH KLUBOV BREZ GOLOV: Takšna je trenutna postavitev na lestvici

Slovenija

Po štirih krogih vodilni ekipi 2. SNL, Gorica in Tabor Sežana, sta se v petem krogu pomerile na medsebojni tekmi v Sežani. Končala se je brez golov, tako da Gorica ostaja na prvem, Tabor pa na drugem mestu. Sta pa z remijem ponudili možnost tretji primorski ekipi Biljam, da z morebitno nedeljsko zmago proti Iliriji prevzame prvo mesto.

???? | Tekma se je končala brez zadetkov. #VsiSmoEnoBratZaBrata????⚫️ #EnTabor

Objavil/a NK TABOR Sežana dne Petek, 6. september 2024

Rudar Velenje tudi po petem krogu ostaja brez zmage, še tretji neodločen izid je zabeležil na domači tekmi proti kranjskemu Triglavu. Domači so z goloma Stiana Džumhurja in Seana Satchwella dvakrat vodili, toda Toni Vinogradac in Oliver Kregar sta obakrat izničila njihovo prednost.

V sodnikovem dodatku pa je do treh točk prišel Aluminij. Z 2:1 je doma premagal Krko. Goste je v vodstvo popeljal Nik Pirc, še v prvem polčasu je izenačil Jaka Domjan, isti igralec je v tretji minuti dodatka še odločil tekmo.