Britanska kraljica Elizabeta II. je bila na testu za novi koronavirus pozitivna, so danes sporočili iz Buckinghamske palače. Kot so pojasnili, ima 95-letna monarhinja zaenkrat le milejše simptome covida-19, podobne prehladu, zato namerava v prihodnjih dneh opravljati "lažje dolžnosti", a seveda doma na gradu Windsor.
COVID TUDI V KRALJEVI DRUŽINI: Elizabeta II. na testu pozitivna
Svet

Še naprej bo tudi pod budnim očesom zdravnikov in bo sledila vsem ustreznim priporočilom, navedbe Buckinghamske palače povzema BBC in dodaja, da je kraljica seveda polno cepljena proti covidu-19.
Kraljica je bila v stiku s svojim najstarejšim sinom in prestolonaslednikom princem Charlesom, ki je bil na novi koronavirus pozitiven pred desetimi dnevi. Zatem se je odločila za samoizolacijo, a ker pri njej okužbe teden dni kasneje niso potrdili, se je v sredo znova pojavila v javnosti oziroma se je udeležila manjšega sprejema na gradu Windsor.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
SMRTNA NESREČA PRI NJIVICAH: Trčili trije avtomobili, med njimi dva iz Slovenije
B.Č.
-
19.6.2026 ob 19:10
JE VOHUNIL ZA RUSIJO? V Franciji pridržali moškega, ki je snemal vojaški dron
B.Č.
-
19.6.2026 ob 14:14
