NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo

Slovenija

Na Tolminskem se je smrtno ponesrečil madžarski padalec, ki se mu je sredi leta zaprlo padalo, zaradi česar je padel na tla. Zaradi poškodb je podlegel poškodbam, so sporočili iz novogoriške policijske uprave.

Policisti Policijske postaje Tolmin, so v soboto obravnavali nesrečo padalca na tolminskem. Državljan Madžarske je skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, kjer se mu je po približno pol ure leta zaprlo padalo, zaradi česar je z neznane višine padel na tla oziroma pašnik, kjer je podlegel poškodbam.

Kot so sporoili iz PU Nova Gorica, so policisti na kraju opravili ogled kraja, zdravnik zdravstvenega doma Tolmin pa je na kraju potrdil smrt madžarskega državljana.

Deli novico:

Komentiraj

Za komentiranje je potrebna  Prijava  oz.  Registracija