Na Tolminskem se je smrtno ponesrečil madžarski padalec, ki se mu je sredi leta zaprlo padalo, zaradi česar je padel na tla. Zaradi poškodb je podlegel poškodbam, so sporočili iz novogoriške policijske uprave.
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
Slovenija

Policisti Policijske postaje Tolmin, so v soboto obravnavali nesrečo padalca na tolminskem. Državljan Madžarske je skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, kjer se mu je po približno pol ure leta zaprlo padalo, zaradi česar je z neznane višine padel na tla oziroma pašnik, kjer je podlegel poškodbam.
Kot so sporoili iz PU Nova Gorica, so policisti na kraju opravili ogled kraja, zdravnik zdravstvenega doma Tolmin pa je na kraju potrdil smrt madžarskega državljana.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
